Ηλεκτρονική παραγγελία του νέου βιβλίου Άλγεβρας Α΄ Λυκείου (Α΄τεύχος)

Έχουμε λάβει πολλά e-mail από μαθητές και καθηγητές  και  μας  ζητούν το βιβλίο (κυρίως από δυσπρόσιτα μέρη).  Η διάθεση του βιβλίου γίνεται μόνα από τα βιβλιοπωλεία και την διακίνηση έχουν οι εκδόσεις Σαββάλας.

Αν για κάποιο λόγο δεν βρίσκετε το βιβλίο “Αλγεβρα Α΄Λυκείου-Τράπεζα θεμάτων” του Ιωάννη Καραγιάννη   από τις εκδόσεις Σαββάλας , ή  είστε απομακρυσμένοι από ενημερωμένα βιβλιοπωλεία   μπορείτε τώρα να το παραγγείλετε με ένα κλικ  ηλεκτρονικά και να σας αποσταλεί  αμέσως στη διεύθυνσή σας (θα το λάβετε μέσα σε 2-3 εργάσιμες ημέρες).

Σε κάποιες περιπτώσεις η τιμή του βιβλίου είναι αρκετά μικρότερη και σε παραγγελίες άνω των τριών βιβλίων συνήθως δεν καταβάλονται έξοδα αποστολής.

Κάντε κλικ στους επόμενους συνδέσμους για να παραγγείλετε το βιβλίο.

Ηλεκτρονικά βιβλιοπωλεία:

εδώ (IANΟΣ)