Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για το έργο του Μαθηματικού Περιηγητή

Είναι αλήθεια ότι νιώθουμε συγκίνηση, ειδικά με την έναρξη του νέου σχολικού έτους, για τα σχόλια των αναγνωστών μας, για την αναπαραγωγή των αναρτήσεων μας σε εκπαιδευτικά και μαθηματικά sites, για τη μεγάλη επισκεψιμότητα που εμφανίζει το ιστολόγιο μας και για τους επαίνους που δεχόμαστε από ανθρώπους που αποτελούν εργάτες και δάσκαλους των μαθηματικών. Ένας από αυτούς είναι και ο εκλεκτός συνάδελφος μας, ο Σχολικός Σύμβουλος Ανδρέας Πούλος, ο οποίος γράφει τα καλά του λόγια για τη δουλειά μας. Τον ευχαριστούμε και ανταποδίδουμε τα εύσημα για τη σπάνια δουλειά που εμφανίζει στο ιστολόγιο του.

Από τη δική μας πλευρά, θα προσπαθήσουμε να είμαστε πάντα δίπλα στους μαθητές μας και στους καθηγητές μαθηματικών, με καθημερινή μαθηματική ενημέρωση και διδακτική υποστήριξη έγκαιρα, έγκυρα και αξιόπιστα, κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς.