IMG-6f2f9b638a1da9f4efeeabe3297672d3-V

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ (23/12/2019)

Μια πολύ όμορφη γιορτή με γνωστά χριστουγεννιάτικα τραγούδια παρουσίασε ομάδα μαθητών και μαθητριών μας τη Δευτέρα 23/12/2019 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου. Συγχαρητήρια στα παιδιά που συμμετείχαν (Δεσποτίδου Νικολέτα, Λαμπρίδη Ξένια, Μακρή Ευαγγελία, Μαρκουτσάς Κων/νος, Μπεγλή Νικολέτα, Ξυδιά Βασιλική, Παπαδοπούλου Κων/να, Τόλης Παναγιώτης) και στις εκπ/κούς που τα βοήθησαν (Καψή Ευγ., Λιπάρου Β., Καλαφάτη Αθ.).…Συνέχεια ανάγνωσης ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ (23/12/2019)

ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΔΡΑΣΗ “MAKE A WISH”

Μεγάλο μέρος των μαθητών μας συμμετείχαν και φέτος στη φιλανθρωπική δράση “Make a wish”, αγοράζοντας ένα ή περισσότερα αστέρια της ευχής, προκειμένου να ενισχύσουν παιδιά με σοβαρά προβλήματα υγείας. Έγραψαν ευχές πάνω στα αστέρια αυτά και τα κρέμασαν στο χριστουγεννιάτικο δέντρο που βρίσκεται στην είσοδο του σχολείου μας. Τη δράση υλοποίησε η Υποδιευθύντρια κ, Καμαρινοπούλου…Συνέχεια ανάγνωσης ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΔΡΑΣΗ “MAKE A WISH”