Υποστήριξη από την ψυχολόγο του Σχολείου

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,
λαμβάνοντας υπόψη τις απρόβλεπτες εξελίξεις των ημερών με αποκορύφωμα την ισχυρή σεισμική δόνηση που έλαβε χώρα τη Δευτέρα το πρωί στις 27.09.2021, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως υπάρχει η δυνατότητα επικοινωνίας με την ψυχολόγο του σχολείου μας κυρία Βαϊραμάκη Σοφία, που δραστηριοποιείται μια φορά την εβδομάδα εντός σχολικού πλαισίου.

Η επικοινωνία αφορά την υποστήριξη των παιδιών και τη δική σας για τις ημέρες που η σχολική μονάδα θα είναι κλειστή και μπορεί να πραγματοποιηθεί μέσω τηλεφώνου, viber ή skype.
Το ραντεβού θα πραγματοποιείται εντός του διαστήματος, 8:30π.μ. -12:30μ.μ. Όποιος γονέας/κηδεμόνας ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει με τον διευθυντή του σχολείου ή τον/την δάσκαλο/α του τμήματος κι εκείνος/η θα του δώσει το τηλέφωνο της κυρίας Βαϊραμάκη.

Ευχόμαστε οι επόμενες ώρες και μέρες να γίνουν πιο ήσυχες.