Εθνικές και Ευρωπαικές ετικέτες ποιότητας 2021-22

Το νηπιαγωγείο μας συμμετείχε το  σχολικό  έτος  2021-22  στα προγράμματα etwinning : “Nature, my friend”,«Traveling with a time machine” ,«Water Workshop” και  “Κόκκινη κλωστή δεμένη, δεξιότητες γυρεύει! #SkillsLabs”

Ευρωπαϊκές Ετικέτες Ποιότητας για το 13ο Νηπιαγωγείο Ρεθύμνου και τα έργα eTwinning “Traveling with a time machine” και Water Workshop.Ένα μεγάλο μπράβο στους μαθητές και μαθήτριες που συμμετείχαν! Ευχαριστώ πολύ όλους τους συνεργάτες για την εξαιρετική συνεργασία που είχαμε !!!
ετ2
ΕΤΙΚΈΤΑ

Ανακοινώθηκαν  μέχρι τώρα οι  εθνικές ετικέτες ποιότητας  για τα 3  έργα  μας ενώ αναμένονται σύντομα και οι ευρωπαϊκές !

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συνεργάτες μας για την όμορφη συνεργασία  ,στους γονείς για την πολύτιμη στήριξη και βοήθεια τους  και φυσικά  στα παιδάκια μας για τα  όμορφα ταξίδια που ζήσαμε μαζί !

μαθητες11ν

2ν