Στελέχωση τμήματος ένταξης 2021-2022

Με την ολοκλήρωση του διδακτικού έτους 2020-2021 και τις υπηρεσιακές μεταβολές που επήλθαν ως αποτέλεσμα των μόνιμων διορισμών εκπαιδευτικών ειδικής αγωγής, τροποποιήθηκε η στελέχωση του Τμήματος Ένταξης του σχολείου μας. Ως αποτέλεσμα, η εκπαιδευτικός του Τμήματος Ένταξης κ. Φούντα Κασσιανή μετακινείται σε άλλο όμορο σχολείο και στο σχολείο μας επιστρέφει η εκπαιδευτικός κ. Λουκά Καλλιόπη.

Ευχαριστούμε την κ. Φούντα για την άψογη και αποτελεσματική συνεργασία μας καθ’ όλο αυτό το διάστημα και της ευχόμαστε προσωπική και επαγγελματική επιτυχία στη νέα της θέση. Επίσης καλωσορίζουμε και πάλι στο σχολείο μας την κ. Λουκά, με την οποία άλλωστε έχουμε συμπορευτεί αποτελεσματικά για μια σειρά ετών κατά το πρόσφατο παρελθόν.