Επιστροφή σε Ενδοσχολικός Αθλητισμός

2015-2016

Μπάσκετ + Βόλλεϋ-2016

Αποχαιρετιστήριος αγώνας μπάσκετ μεταξύ μαθητών και καθηγητών

Τουρνουά Καλαθοσφαίρισης 4×4 της Γ Γυμνασίου Γραμματεία καλαθοσφαίρισης: Μελισσαρόπουλος Παναγιώτης (Γ2), Στεφανάκου Παρασκευή (Γ5). Διαιτητές καλαθοσφαίρισης: Γιώργας Χρήστος (Γ1), Αγγελίδης Γιώργος (Λύκειο). Κανονισμοί: Όλοι VS Όλων – 12 λεπτά ο αγώνας – 3 πόντους η νίκη, 2 η ισοπαλία, 1 η ήττα – αλλαγή κατοχής μετά από καλάθι – σκορ όπως στο διπλό. Τουρνουά Πετοσφαίρισης …

Μαθητές VS Καθηγητών

Αποχαιρετιστήριος αγώνας καλαθοσφαίρισης μεταξύ μαθητών και καθηγητών Στα πλαίσια του αποχαιρετισμού των μαθητών της Γ Γυμνασίου του σχολικού έτους 2015-16, διοργανώσαμε αγώνα καλαθοσφαίρισης μεταξύ μαθητών και καθηγητών, με θεατές τους μαθητές και καθηγητές του σχολείου μας. Ο αγώνας ήταν κανονικό διπλό στα 40 λεπτά και διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο του σχολείου. Ομάδα μαθητών: Αναστασόπουλος Δημήτριος …