Δείτε το ΦΕΚ που καθορίζει την εξεταστέα ύλη καθώς και τον τρόπο αξιολόγησης των εξεταζόμενων μαθημάτων της Α΄, Β΄και Γ΄τάξης των Γενικών Λυκείων με την Τράπεζα Θεμάτων Διαβαθμισμένης Δυσκολίας (Τ.Θ.Δ.Δ.) για το σχολικό έτος 2023-2024.

Εξεταστέα ύλη-Τρόπος αξιολόγησης Α΄, ´ô τάξης ΓΕ.Λ.

2 σχόλια σχετικά με το “Η εξεταστέα ύλη-τρόπος αξιολόγησης των εξεταζόμενων μαθημάτων της Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξης του ΓΕ.Λ.με την Τράπεζα θεμάτων”

1. Καλησπέρα και καλή χρονιά! Ξέχασαν το κεφάλαιο 6 της Ευκλείδειας Γεωμετρίας ; Πέρισυ (2022-23) ήταν εκτός ύλης Β΄ γιατί το είχαν κάνει στην Α΄(το 2021-22). Φέτος δεν έπρεπε να μπει στην ύλη της Β΄;