Πρακτικό επιλογής συμφέρουσας προσφοράς εκδρομής στην Αθήνα

ΠΡΑΞΗ 11η

Σήμερα Τρίτη 11/2/2020 και ώρα 10.30΄συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε με την υπ’ αριθ. 10/10-02-2020 πράξη του Διευθυντή με θέμα: «Αξιολόγηση και επιλογή προσφορών για τη διοργάνωση της εκδρομής στην Αθήνα στα πλαίσια των προσραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων.

Η επιτροπή αποτελούμενη απο τον Διευθυντή ως πρόεδρο και αρχηγό της εκδρομής, τον κ. Νανούρη Νικόλαο ως εκπρόσωπο του συλλόγου εκπαιδευτικών του σχολείου, την εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Δανάη Παπανικολάου, την Δωροθέα Σαμαρά μαθήτρια της Γ΄τάξης και τον Στυλιανό Μαργαρίτη μαθητή Γ΄τάξης και πρόεδρο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου,

αφού έλαβε υπόψη της

1. την προκήρυξη της εκδρομής
  2. το πρόγραμμα και
  3. την υπ’ αριθμ. ΥΑ 33120/ΓΔ4/28‐02‐2017, εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας (ΦΕΚ 681/Β/06-03-2017)

κατόπιν εξέτασης των κάτωθι προσφορών:

1. Ηappy days travel
  2. Melemis Travel
  3. Mattheos tours
  4. Proorismos travel
  5. Dodoni Travel
  6. Herodotus Tours
  7. Stavropoulos Tours

κατέληξε ομόφωνα στην επιλογή της προσφορά του γραφείου Stavropoulos Tours ως συμφερότερη από αυτές που ανταποκρίνονται στην προκήρυξη.

Δικαίωμα ένστασης μπορούν να υποβάλλουν εντός τριών (03) ημερών από την κοινοποίηση του παρόντος πρακτικού στην ιστοσελίδα του σχολείου μας, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: mail@1gym-naxou.kyk.sch.gr).

Όλες οι προσφορές έχουν αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.

Nάξος 11-2-2020

Ο   Δ Ι Ε Υ Θ Υ Ν Τ Η Σ