Καρναβάλι Αλιβερίου – πρωτοβουλία συμμετοχής από τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δ.Σ. Αλιβερίου

.jpg

Με πρωτοβουλία του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, το σχολείο μας, δήλωσε συμμετοχή στην αποκριάτικη εορταστική παρέλαση που θα πραγματοποιηθεί υπό την αιγίδα του Εμπορικού Συλλόγου Αλιβερίου, την Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου και ώρα 3.00 μ.μ, στο Αλιβέρι. Το θέμα του σχολείου μας είναι: «Ποδοσφαιριστές και Μαζορέτες». Για την ορθή & έγκαιρη  οργάνωση, παρακαλούνται  οι μαθητές αλλά και οι  γονείς που  θέλουν να δηλώσουν συμμετοχή,  να συμπληρώσουν και να επιστρέψουν στο σχολείο το έντυπο που δόθηκε στα παιδιά μέχρι την Παρασκευή 27/1/ 2023, έχοντας σημειώσει τα ονόματα των συμμετεχόντων και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας.

Εκ μέρους του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημ. Σχολ. Αλιβερίου

οθόνης 2023 01 23 114743