ΣΤ τάξη: εκπαιδευτικό υλικό & χριστουγεννιάτικη κατασκευή για το μάθημα των αγγλικών

Για τα παιδιά της ΣΤ τάξης υπάρχει εκτυπωμένο συμπληρωματικό υλικό για το μάθημα των αγγλικών καθώς και μια χειροποίητη χριστουγεννιάτικη κατασκευή που επιμελήθηκε η εκπαιδευτικός αγγλικής κ. Αθηναίου Μαρία.
Παρακαλούνται οι γονείς να προσέλθουν στο σχολείο να παραλάβουν το υλικό αυτό αύριο, Παρασκευή 11-12-2020, κατά τις ώρες 10.00 έως και 13.00.
Το υλικό θα βρίσκεται στο χώρο του ισογείου σε ξεχωριστές θέσεις κατά τμήμα. Για κάθε παιδί οι γονείς θα παραλαμβάνουν ένα σετ του εκτυπωμένου υλικού καθώς και μια κατασκευή που φέρει επάνω γραμμένο το όνομα του παιδιού στα αγγλικά.
Παρακαλούμε κατά την προσέλευσή σας στο σχολείο να τηρηθούν απαρέγκλιτα τα μέτρα πρόληψης διασποράς covid-19.