Αγαπητοί γονείς

Σας ευχόμαστε “Καλή σχολική χρονιά” και σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11/9/2023 στις 8:30 στον προαύλιο χώρο του 7ου Δημοτικού Σχολείου.

Στις 9:45 έως 10:30 στον προαύλιο χώρο του 7ου Νηπιαγωγείου, θα πραγματοποιηθεί σύντομη ενημερωτική συνάντηση γονέων για τη λειτουργία του Νηπιαγωγείου, χωρίς την παρουσία παιδιών, επειδή  στις 11:00 όλοι οι νηπιαγωγοί θα πρέπει να παρευρεθούν σε επιμορφωτική ημερίδα στην Ελευσίνα.

‘Oσοι γονείς επιθυμούν το παιδί τους να φοιτήσει στο ολοήμερο τμήμα του νηπιαγωγείου μας, παρακαλούνται να επικοινωνήσουν σήμερα Παρασκευή 8-9-2023 με τη διεύθυνση του σχολείου στο τηλέφωνο 22960-83158.

Επίσης, όσοι κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού έλαβαν κάποια διάγνωση-αξιολόγηση του παιδιού τους, για παράλληλη στήριξη, ειδικό βοηθητικό προσωπικό ή σχολικό νοσηλευτή, παρακαλούνται να την προσκομίσουν άμεσα το νηπιαγωγείο.

Η Προϊσταμένη,

Καρατζάννου Μαρία.