Επίσκεψη στο νηπιαγωγείο μας
Την Παρασκευή 30 Ιουνίου επισκέφθηκαν το νηπιαγωγείο μας νηπιαγωγοί από την Κύπρο στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού προγράμματος Εrasmus ProW. Τους εκπαιδευτικούς υποδέχθηκε η προϊσταμένη Τσιγγερλιώτη Άννα όπου και ξενάγησε στους χώρους του νηπιαγωγείου. Ακολούθησε συζήτηση, ανταλλαγή εκπαιδευτικών εμπειριών και απόψεων όχι μόνο για το πρόγραμμα ProW αλλά και για διάφορες πτυχές της προσχολικής εκπαίδευσης σε Ελλάδα και Κύπρο.