Διάφορα εκπαιδευτικά προγράμματα και μαθητικοί διαγωνισμοί

16 Φεβρουαρίου, 2023 clalas99

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο «3D Printing»

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων με τίτλους: (α) «Διαδικτυακός εκφοβισμός (cyberbullying), «Το Ψηφιακό Αποτύπωμα»

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Εισαγωγή στην Κυβερνοασφάλεια»

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικού προγράμματος με τίτλο: «Δωμάτιο απόδρασης: Ταξίδι στην κοινωνία»

5ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Τρισδιάστατης Σχεδίασης και Εκτύπωσης ST3dM

Έγκριση αιτήματος για υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων με τίτλο: «Παρατημένα Ζώα, Περιβαλλοντική Ηθική & Ενσυναίσθηση: Αλλάζουμε Ζω.Ε.Σ.»

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Ασφάλεια στο διαδίκτυο ,Διαγωνισμοί ,Δραστηριότητες ,Εκπαιδευτικά Προγράμματα ,Κοινωνία ,Περιβάλλον ,Σχολικές δραστηριότητες ,Σχολική βία ,Τεχνολογία .

Τα σχόλια δεν επιτρέπονται.