Οδηγός διδασκαλίας Μαθηματικών Γυμνασίου και Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2020-2021. Οδηγίες για τα ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ. – Λ

Δείτε σε ένα ΕΝΙΑΙΟ ΑΡΧΕΙΟ  όλες τις οδηγίες διδασκαλίας και διαχείρισης της διδακτέας ύλης στα Μαθηματικά όλων των τάξεων του Γυμνασίου και του Γενικού Λυκείου όπως έχουν δοθεί από το Ι.Ε.Π. για το σχολικό έτος 2020-2021. Επίσης δείτε στο ίδιο αρχείο τις οδηγίες κάλυψης πιθανών μαθησιακών κενών ανά τάξη (λόγω της πανδημίας). Τέλος, στο ίδιο αρχείο, περιέχεται η εξεταστέα ύλη των Πανελλαδικώς Εξεταζόμενων Μαθημάτων για το 2021 και το νέο Πρόγραμμα Σπουδών της Γ΄τάξης Γενικού Λυκείου στα μαθηματικά Γενικής Παιδείας. Δείτε επίσης τις οδηγίες διδασκαλίας στα μαθήματα του Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού Γυμνασίου -Λυκείου (ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ. – Λ).

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021

ΟΔΗΓΙΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ. – Λ.