Τις σχολικές μόναδες της Καρπάθου και της Κάσου θα επισκεφθεί ο Σχολικός Σύμβουλος του Ν. Δωδεκανήσου στο χρονικό διάστημα από την Δευτέρα 24/09/2012 έως και Παρασκευή 28/09/2012.Θα πραγματοποιηθούν παιδαγωγικές συνεδριάσεις των συλλόγων διδασκόντων καθώς και ενημέρωση των καθηγητών ειδικότητας μαθηματικών.
Σχετικά Άρθρα
Σχετικά με ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Δρ.MΔΕ. Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών Νομού Δωδεκανήσου. Συγγραφέας βιβλίων μαθηματικών -Ιστορίας και Διδακτικής.
Περισσότερες πληροφορίες Δείτε όλα τα άρθρα του/της ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ →