Νέος Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών στο Νομό Δωδεκανήσου

Ανακοινώθηκαν από το Υπουργείο Παιδείας Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων οι τοποθετήσεις των σχολικών συμβούλων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης , με βάση τους κυρωμένους αξιολογικούς πίνακες και τις δηλωθείσες προτιμήσεις των υποψηφίων σχολικών συμβούλων. Στον Νομό Δωδεκανήσου τοποθετείται ως σχολικός σύμβουλος μαθηματικών ο Καραγιάννης Ιωάννης (οργανική θέση 2ο Λύκειο Ρόδου) με σχολεία αρμοδιότητας  όλα τα σχολεία  Δ.Ε. του Νομού Δωδεκανήσου (Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου).

Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο για να δείτε τις τοποθετήσεις των σχολικών συμβούλων σε όλη τη χώρα καθώς και την απόφαση τοποθέτησης

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ Δ.Ε.

Ένα σχόλιο σχετικά με το “Νέος Σχολικός Σύμβουλος Μαθηματικών στο Νομό Δωδεκανήσου”