Επικοινωνία των γονέων με τα μέλη της ΕΔΕΑΥ (ψυχολόγου και κοινωνικού λειτουργού)

Σας ενημερώνουμε ότι, για την υποστήριξή σας από την ψυχολόγο και την κοινωνική λειτουργό την περίοδο που τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά αλλά και μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους μπορείτε να επικοινωνείτε είτε με τον διευθυντή του σχολείου από τις 11:30 ‘έως τις 17:00 είτε απευθείας με τα μέλη της ΕΔΕΑΥ στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση : edeayxyl@gmail.com ή στο τηλέφωνο  6987478892 από τις 9:00 μέχρι τις 13:00.

Σας ενθαρρύνουμε να επικοινωνείτε μαζί μας για οποιοδήποτε θέμα σας απασχολεί σχετικά με το παιδί σας.

Τα μέλη της ΕΔΕΑΥ είναι:

Παναγιώτα Σωφρονά, Ψυχολόγος

Πασχαλίνα Μιχαηλίδη, Κοινωνική Λειτουργός

Επίσης σας επισυνάπτουμε υλικό με σκοπό την στήριξή των μαθητών και των οικογενειών σας που θα βρείτε στους παρακάτω συνδέσμους:

Ψυχολογική στήριξη για οικογένειες

Ψυχολογική στήριξη παιδιών από γονείς για τον covid19