10/3/2014

Σας ενημερώνουμε ότι:

• Στις 18 Μαρτίου 2014 το σχολείο δεν θα λειτουργήσει γιατί οι εκπαιδευτικοί θα  παρακολουθήσουν υποχρεωτικό σεμινάριο.
    • στις 19 Μαρτίου 2014 οι μαθητές θα παρακολουθήσουν διαδραστικό κινηματογράφο στο σχολείο μας με θέμα «Άγρια ζώα της Ελλάδας» για τους μαθητές Α΄, Β΄, Γ΄ τάξεων και «Η Γη ανήκει σε όλα τα παιδιά του κόσμου» για τους μαθητές Δ΄, Ε΄, ΣΤ΄ τάξεων.
    • στις 20 Μαρτίου 2014 και ώρα 12:30΄ θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών και θα γίνει από τους δασκάλους  όλων των τάξεων ενημέρωση για την πρόοδό τους. Το ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά.
    • Στις 24 Μαρτίου 2014 στις 8:45  θα παρακολουθήσουμε γιορτή για την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου που θα παρουσιάσει η Στ΄ τάξη. Τα παιδιά θα έρθουν στο σχολείο κανονικά και θα σχολάσουν στις 11:00.                                                                                                                       Ο Σύλλογος Διδασκόντων