Σχολικό δεκατιανό

Δευτέρα, 11 Οκτωβρίου 2021 12:09 μμ |

Η Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Ν. Σμύρνης, αναγνωρίζοντας την αναγκαιότητα στήριξης των μαθητών, που λόγω της οικονομικής κρίσης οι οικογένειες τους αδυνατούν να καλύψουν τη δαπάνη του δεκατιανού στο σχολείο, ενημερώνει ότι είναι δυνατή η ένταξη μαθητών στο πρόγραμμα «Σχολικό Δεκατιανό»  για την κάλυψη του δεκατιανού γεύματος από τον Δήμο Νέας Σμύρνης.

Οι ενδιαφερόμενοι γονείς/κηδεμόνες μπορούν να απευθύνονται στην Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Νέας Σμύρνης Ελευθερίου Βενιζέλου 18, 2ος όροφος – 2132025882, για περισσότερες πληροφορίες και υποβολή αιτήσεων. Προς διευκόλυνση των κηδεμόνων, σας επισυνάπτουμε την αίτηση του προγράμματος. Οι αιτήσεις μπορούν να αποστέλλονται και ηλεκτρονικά στο emailskyns@neasmyrni.gr .

ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΟΙΝ. ΔΟΜΕΣ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ_ 2021-2022