Μια ξεχωριστή βραδιά για τους μαθητές της ΣΤ` τάξης!

Χθες το απόγευμα σε κλίμα ενθουσιασμού, χαράς και συγκίνησης πραγματοποιήθηκε η παρουσίαση του project της ΣΤ`τάξης . Στη συνέχεια ακολούθησε ο αποχαιρετισμός των μαθητών κι ένα ξέφρενο πάρτυ που τα είχε όλα: μουσική, χορό, πλούσιο μπουφέ, παγωτό, αναμνηστικά δώρα από τη δασκάλα του τμήματος και τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων, αστεία πειράγματα μεταξύ των παιδιών…Συνέχεια ανάγνωσης Μια ξεχωριστή βραδιά για τους μαθητές της ΣΤ` τάξης!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Με μεγάλη μας χαρά σας προσκαλούμε στη γιορτή λήξης του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί στο προαύλιο την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018 και ώρα 20:30. Την Τετάρτη 13 Ιουνίου 2018 οι τάξεις Δ` και ΣΤ` δεν θα έχουν μάθημα λόγω της συμμετοχής των δασκάλων τους στην αιμοδοσία του συλλόγου τους. Την ίδια ημέρα (13/6/18 )…Συνέχεια ανάγνωσης ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ