Η 25η Μαρτίου 2014

Αν βιάζεστε μπορείτε να πάτε το βίντεο στο 22:31 και να απολαύσετε τα παιδιά και τους μαθητές μας.

Ανακοίνωση

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 17 Μαρτίου 2014 και ώρα 13:00-14:00 θα γίνει η ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών και μαθητριών των Α’, Β’ και η επίδοση βαθμολογίας για τη λήξη του Β΄ τριμήνου  των μαθητών και μαθητριών της Γ’ τάξεων.

Την Τρίτη  18 Μαρτίου  και ώρα 13:00-14:00 θα γίνει η ενημέρωση για την πρόοδο και η επίδοση βαθμολογίας για τη λήξη του Β΄ τριμήνου  των μαθητών και μαθητριών των Δ’, Ε’ και Στ’ Τάξης.

Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη καθώς η ανατροφοδότηση για τη μαθησιακή διαδικασία αποτελεί σημαντική πτυχή αναγνώρισης της προσπάθειας, της συμμετοχής και της δραστηριότητας των μαθητών, εκπαιδευτικών και των γονέων για την προώθηση της μάθησης.

• Μετά την ενημέρωση θα παραλαμβάνετε τα παιδιά από το σχολείο.
  • Το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.