ΓΡΑΜΜΗ SOS

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΤΟ 1ο ΚΕΣΥ Β’ΑΘΗΝΑΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΜΕΝΟ ΣΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ,ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΑΜΕΣΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (ΓΡΑΜΜΗ SOS) ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΟΚΟΙΝΩΝΙΚΗ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ  ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΩΝ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΙΤΟΥΝΤΕΣ.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ,ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ, ΕΝΤΟΣ 24 ΩΡΩΝ.

ΓΡΑΜΜΗ SOS

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΕ:

-ΜΑΘΗΤΕΣ

-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ

-ΓΟΝΕΙΣ

-ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ

-ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ

-ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣ

-ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΥΣ

ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΤΟΥ 1ΟΥ ΚΕΣΥ Β’ΑΘΗΝΑΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΚΑΘΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΔΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΕΤΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΤΟ EMAIL ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

1kesyvath@sch.gr ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΓΡΑΜΜΗ SOS ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΝΤΟΣ 24 ΩΡΩΝ.

ΑΙΤΗΣΗ ΓΡΑΜΜΗ SOS

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ

ΤΟ ΘΕΣΜΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΨΥΧΟΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ: ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Υποστήριξη γονέων και παιδιών στην περίοδο της πανδημίας