Επιμορφωτικές συναντήσεις: “Εκπαιδευτικό υλικό και πνευματικά δικαιώματα”, 19&20/5/2020

Δράσεις Ενημέρωση ΠΕ.Κ.Ε.Σ. ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Τελευταία Νέα

Το ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Πελοποννήσου οργανώνει επιμορφωτικές συναντήσεις με θέμα «Εκπαιδευτικό υλικό και πνευματικά δικαιώματα». Εισηγήτρια είναι η κα Ευστρατία Λιακοπούλου, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου του ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Πελοποννήσου.

Οι επιμορφωτικές συναντήσεις θα διεξαχθούν σε ψηφιακή αίθουσα Webex Event χωρητικότητας 1000 θέσεων:

Α) την Τρίτη 19/5/20 ώρες 6:00-8:00 μμ. για τους/τις εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων που υπηρετούν σε σχολικές μονάδες ευθύνης των Διευθύνσεων Εκπαίδευσης Αργολίδας, Αρκαδίας και Λακωνίας.

Β) την Τετάρτη 20/5/20 ώρες 6:00-8:00 μμ. για τους/τις εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων που υπηρετούν σε σχολικές μονάδες ευθύνης των Διευθύνσεων Εκπαίδευσης Κορινθίας, και Μεσσηνίας.

Ο σύνδεσμος για είσοδο στην ψηφιακή αίθουσα της επιμόρφωσης θα ανακοινωθεί το πρωί της ημέρας επιμόρφωσης μέσω φόρμας στον σύνδεσμο https://forms.gle/9rWTZQTyEAEySfSy6