Σχολικά Πρωταθλημάτα ΓΕΛ & ΕΠΑΛ 2013-14

Η Κεντρική Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αγώνων (ΚΟΕΣΑ) παραχώρησε στην Αχαΐα τους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες Αντισφαίρισης ΓΕΛ & ΕΠΑΛ . Οι αγώνες που θα διεξαχθούν στις  αθλητικές εγκαταστάσεις της Εγλυκάδας από τις 5 έως τις 8 Μάιου θα  συν-διοργανωθούν από την ΟΕΣΑ Αχαΐας και την Ελληνική Φίλαθλη Ομοσπονδία Αντισφαίρισης.

Επίσης, στα πλαίσια του Σχολικού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης ΓΕΛ & ΕΠΑΛ Ελλάδος και Κύπρου  η τελική φάση (final four) θα διεξαχθεί στην Πάτρα 12, 13 και 14 Μάιου στις αθλητικές εγκαταστάσεις της ΕΑΠ και του Απόλλωνα.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/meniek64/?p=333