4ήμερη εκδρομή στην Καβάλα

Συνεδρίασε σήμερα 12 Μαρτίου 2018 στο γραφείο του Μουσικού Σχολείου Καστοριάς η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πραγματοποίηση 4ήμερης εκδρομής στην Καβάλα, 5-8 Μαΐου 2018 στη συνάντηση Μουσικών Σχολείων: “Η Καβάλα τιμά τον Απόστολο Παύλο – άδοντες και ψάλλοντες εν καρδία”. Στη συνεδρίαση μετείχαν: 1) Βαρβάρα Μπελερή πρόεδρος, 2) Κωνσταντίνος Ταμβάκης, 3) Αργυρή Χαραλάμπους εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ16.01, 4) Ειρήνη Βαρτανίδου, εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και 5) Χριστοδούλα Δούβαλη, εκπρόσωπος του 5μελούς προεδρείου της τάξης. Η πρόεδρος αποσφράγισε και παρουσίασε στα μέλη της επιτροπής πέντε (5) φακέλους εμπρόθεσμων προσφορών των εξής πρακτορείων: 1) Dollas travel, 2) Fourkiotis Tours, 3) Gaiganis travel, 4) Velle Travel και 5) ΚΑΣΤΟΡΑΣ TOURS. Η επιτροπή αφού εξέτασε συγκριτικά όλες τις προσφορές, αποφάσισε ομόφωνα:

επιλέγει το ταξιδιωτικό γραφείο Dollas Travel επειδή η προσφορά του: α) πληροί τους όρους της προκήρυξης και β) είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη. Η απόφαση θα αναρτηθεί στο blog  του σχολείου και στα ενδιαφερόμενα πρακτορεία δίνεται το δικαίωμα να υποβάλουν ένσταση κατά της επιλογής, μέχρι την Τετάρτη 14-03-2018  και ώρα 14.00 στο γραφείο της διευθύντριας του σχολείου. Γι αυτό συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται όπως ακολουθεί:

Η πρόεδρος                             Τα μέλη

Β. Μπελερή                         Κ. Ταμβάκης, Α. Χαραλάμπους, Ε. Βαρτανίδου, Χ. Δούβαλη