Σύντομος χαιρετισμός για το σχολικό έτος 2023-2024

Με την ευκαιρία της έναρξης την νέας σχολικής χρονιάς, θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες τις συναδέλφισσες και σε όλους τους συναδέλφους, στους Διευθυντές / Υποδιευθυντές, καθώς και στα στελέχη των Εργαστηριακών Κέντρων των ΕΠΑΛ καλή δύναμη στο σημαντικό έργο που επιτελούν.  Έχοντας υπηρετήσει στη διάρκεια της εκπαιδευτικής μου διαδρομής σε όλες τις βαθμίδες εκπαίδευσης και σε πολλούς τύπους σχολείων (Δημοτικά, ΓΕΛ, Γυμνάσια, ΕΠΑΛ, Πρότυπα-Πειραματικά) γνωρίζω καλά τις ιδιαιτερότητες και τα προβλήματα που αντιμετωπίζει, καθημερινά, η καθεμία και ο καθένας από μας στην προσπάθειά της/του για τη μόρφωση των μαθητών μας. Ευελπιστώ από τη θέση που ανέλαβα να μπορέσω να βοηθήσω στη βελτίωση της καθημερινότητας τόσο για τους μαθητές μας, όσο και για εμάς τους ίδιους. Θα είμαι στη διάθεσή σας, στον συντομότερο δυνατό χρόνο για την επίλυση των επιστημονικών και εκπαιδευτικών προβλημάτων που προκύπτουν ή σας απασχολούν.

Εύχομαι καλή σχολική χρονιά.

e-mail επικοινωνίας: chertour at sch dot gr

Tηλέφωνο Επικοινωνίας:num

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.