Είσοδος στην ψηφιακή πλατφόρμα e-me

Συγγραφέας: 4ο Δημοτικό Ορεστιάδας | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Γονείς, Εκπαιδευτικοί, Εξ αποστάσεως | , στις 25-03-2020

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας έχουν ξεκινήσει τη δημιουργία κυψελών (τάξεων) στην ψηφιακή πλατφόρμα e-me: Ψηφιακή πλατφόρμα e-me .

Παρακαλούνται οι μαθητές που έχουν κωδικούς λογαριασμού στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (ΠΣΔ) να κάνουν ΕΙΣΟΔΟ στην παραπάνω ψηφιακή πλατφόρμα και στη συνέχεια να εισέρχονται για να λάβουν πρόσκληση από τον/την δάσκαλο/δασκάλα τους ή  τους εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων και να ενταχθούν στην ανάλογη κυψέλη (τάξη).