Αρχική » Εκδρομές » Ευχαριστήριο του κ. Ράλλη Εμμανουήλ

Ευχαριστήριο του κ. Ράλλη Εμμανουήλ

Νάουσα, 24/4/2023

Είχα τη χαρά και την τιμή να είμαι μέρος της 4ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής  που πραγματοποίησε το 3ο Γυμνάσιο Νάουσας  στα πλαίσια του πολιτιστικού του προγράμματος με τίτλο «Ανακαλύπτω τον τόπο μου: Ιστορία και Πολιτισμός» κατά το χρονικό διάστημα 6-9/4 σε Δελφούς, Αργολίδα και Αθήνα καθώς ήμουν υπεύθυνος για τη μετακίνηση αυτής.

θα ήθελα, λοιπόν, σαν επαγγελματίας αλλά και κυρίως σαν γονιός να ευχαριστήσω και να συγχαρώ τις συντονίστριες καθηγήτριες του προγράμματος κ. Καρβουνίδου, κ. Μπουνόβα και κ. Κώστα-Τούσια για την άριστη οργάνωση και  εκτέλεση του προγράμματος, πριν και κατά την διάρκεια της εκδρομής. Επίσης ιδιαίτερα σημαντική ήταν και η συνεχής  ροή πληροφοριών προς τους μαθητές, με διάφορα μέσα, ώστε να ενημερώνονται για τον κάθε τόπο που επισκέπτονταν!

Αποτέλεσμα αυτής της οργάνωσης ήταν οι μαθητές να είναι απόλυτα συνεργάσιμοι και να αποκομίσουν εικόνες, πληροφορίες και όμορφες στιγμές!

Ευχαριστούμε και πάλι τις τρεις καθηγήτριες , αλλά και τον γυμνασιάρχη κ. Βαρθολομαίο για την στήριξη τέτοιων προγραμμάτων!

Ράλλης Εμμανουήλ