«ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΡΘΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ»

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΓΓΡΑΦΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΡΘΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΚΙ ΑΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ:

» Διαβάστε όλο το άρθρο

«ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΡΟΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ» (16/11/2020-30/11/2020)

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ  ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ ΑΠΟ 09:30-17:30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ COVID-19 (16/11/2020-30/11/2020) .

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,

ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ

» Διαβάστε όλο το άρθρο

«ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΙ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΚΙ ΑΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ»

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΝΑΣΤΕΛΛΕΤΑΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020 ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ, ΟΠΩΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ Η ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ, ΚΥΡΙΑ ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΜΕΩΣ, ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ

» Διαβάστε όλο το άρθρο

«Αγιασμός σχολικού έτους: 2020-2021»

Αγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι ο καθιερωμένος Αγιασμός με την ευκαιρία της έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2020 κι ώρα 12:15 π.μ. στον προαύλειο χώρο του Νηπιαγωγείου μας.
Κάθε παιδί θα έχει μόνο ένα συνοδό για την αποφυγή του συγχρωτισμού και θα πρέπει να φοράτε

» Διαβάστε όλο το άρθρο

Μένουμε ασφαλείς και περνάμε ένα αξέχαστο και ήρεμο Καλοκαίρι!!!

Σε αυτό το άρθρο θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε όλους με την ευκαιρία της λήξης του σχολικού έτους:

Τους γονείς για την όμορφη συνεργασίας μας και φυσικά τους μικρούς μας μαθητές,τα χρυσά χεράκια μας,

» Διαβάστε όλο το άρθρο

«Μένουμε ασφαλείς και συνεχίζουμε την ψηφιακή δανειστική μας βιβλιοθήκη!»

Γεια σας καλά μας παιδάκια!!!

Ας συνεχίσουμε τη Δανειστική Βιβλιοθήκη μας με το παραμύθι της Γιολάντας Τσιαμπόκαλου

» Διαβάστε όλο το άρθρο

«Έφτασε η ώρα να ανταμώσουμε ξανά!!!»

Αγαπημένα μας παιδάκια και αγαπητοί γονείς,

σας χαιρετάμε και πάλι!!!Έφτασε η ώρα να ξανασυναντηθούμε στις σχολικές μας τάξεις και να ολοκληρώσουμε το φετινό ταξίδι μας στη γνώση, που τόσο άδικα διέκοψε ο

» Διαβάστε όλο το άρθρο

«Μένουμε ασφαλείς και μαθαίνουμε για το περιβάλλον και την ανακύκλωση»

Αγαπημένα μας παιδάκια και αγαπητοί γονείς,

σας χαιρετάμε και πάλι!!!

Σε αυτή την ενότητα, θα μιλήσουμε για το περιβάλλον, καθώς σε λίγες μέρες θα είναι η γιορτή του! Ναι, καλά διαβάσατε. Έχει