Εκπαιδευτικοί του σχολείου

stock-photo-nursery-school-reading-children-kindergarten-teacher-346749677

Για το σχολικό έτος 2014-2015, στο κλασικό τμήμα διδάσκουν : η  νηπιαγωγός Κοντού Αντωνία και η Ζηλούδη Αναστασία ,νηπιαγωγός της Παράλληλης Στήριξης και στο ολοήμερο διδάσκουν: η νηπιαγωγός Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα και η νηπιαγωγός Πολιτοπούλου Παναγιώτα.

Για το σχολικό έτος 2015-2016, στο κλασικό τμήμα διδάσκουν : η  νηπιαγωγός Ηλιάδου Βασιλική και η Γιαρμαδούρου Αμαλία, νηπιαγωγός της Παράλληλης Στήριξης και στο ολοήμερο διδάσκουν: η νηπιαγωγός Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα και η νηπιαγωγός Πολιτοπούλου Παναγιώτα.

Για το σχολικό έτος 2016-2017, στο Τμήμα 1-Ποαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα διδάσκουν οι  νηπιαγωγοί: Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα και Προκόπου Αφροδίτη και στο Πρωινό Τμήμα 2 διδάσκει η νηπιαγωγός: Πολιτοπούλου Παναγιώτα.

Για το σχολικό έτος 2017-2018, στο Τμήμα 1-Ποαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα διδάσκουν οι  νηπιαγωγοί: Πολιτοπούλου Παναγιώτα και Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα  και στο Πρωινό Τμήμα 2 διδάσκει η νηπιαγωγός: Κοντού Αντωνία.

Για το σχολικό έτος 2018-2019, στο Τμήμα 1-Ποαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα διδάσκουν οι  νηπιαγωγοί: Πολιτοπούλου Παναγιώτα και Κοντού Αντωνία και στο Πρωινό Τμήμα 2 διδάσκει η νηπιαγωγός: Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα.

Για το σχολικό έτος 2019-2020, στο Τμήμα 1-Ποαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα διδάσκουν οι  νηπιαγωγοί: Κοντού Αντωνία και Πολιτοπούλου Παναγιώτα και στο Πρωινό Τμήμα 2 διδάσκει η νηπιαγωγός: Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα.

Για το σχολικό έτος 2020-2021, στο Τμήμα 1-Ποαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα διδάσκουν οι  νηπιαγωγοί: Κοντού Αντωνία και Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα και στο Πρωινό Τμήμα 2 διδάσκει η νηπιαγωγός: Πολιτοπούλου Παναγιώτα .Στο Νηπιαγωγείο μας εργάζεται και η Σχολική Νοσηλεύτρια Πόταρη Παναγούλα, στο Τμήμα1-Προαιρετικό Ολοήμερο.

Για το σχολικό έτος 2021-2022, στο Τμήμα 1-Ποαιρετικό Ολοήμερο Πρόγραμμα διδάσκουν οι  νηπιαγωγοί: Ντορμούσογλου Κωνσταντίνα και Πολιτοπούλου Παναγιώτα και στο Πρωινό Τμήμα 2 διδάσκει η νηπιαγωγός: Κοντού Αντωνία .Στο Νηπιαγωγείο μας εργάζεται, επίσης, η εκπαιδευτικός ΕΒΠ: Αδαμοπούλου Χρυσούλα στο Πρωινό Τμήμα 1 , η Σχολική Νοσηλεύτρια Γιαννούκου Χρηστίνα, στο Πρωινό Τμήμα 2, καθώς και η εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας ΠΕ06: Σελελμαζίδη Ελένη.