Το ιστολόγιο μας

το ιστολόγιο μας είναι μία προσπάθεια επικοινωνίας και ενημέρωσης με τους γονείς του νηπιαγωγείου μας. στο ιστολόγιο αυτό θα βρείτε ανακοινώσεις του σχολείου μας, άρθρα για τους γονείς, καταγραφή κάποιων δραστηριοτήτων που πραγματοποιούνται στο χώρο του νηπιαγωγείου. χαιρόμαστε για την συνεργασία μας μαζί σας και να ξέρετε πως όλοι μαζί προσπαθούμε πάντα για το παιδί. σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας . είμαστε πάντα στην διάθεση σας

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΜΑΣ

στο νηπιαγωγείο μας υπηρετούν  την σχολική χρονιά οι :

Μαρία Μακρή (οργανική θέση και προϊσταμένη)

Λειβαδίτη Σοφία (με απόσπαση)

το τηλέφωνο του νηπιαγωγείου μας είναι: 22210-82095

οδός: Απόλλωνος και Νικοδήμου Κάνηθος

ώρα προσεέλευσης:8:15-8:30

ώρα προετοιμασίας-αποχώρησης: 12:45-13:00

λίγες πληροφορίες για την πόλη μας από την βικιπαίδεια στον κάτωθι σύνδεσμο padlet

κλικ εδώ

2 σχόλια σχετικά με το “Το ιστολόγιο μας”

1. Συναδέρφισσα από Λαμία. Τυχαία μπήκα στη σελίδα του σχολείου σας, σας αξίζουν θερμά συγχαρητήρια για όλη αυτή τη δουλειά που έχετε κάνει.Ανάλογη προσπάθεια κάνω κι εγώ χαίρομαι που μπήκα στο σχολείο σας και είδα πόσο καλή οργάνωση έχετε. Μπράβο σας ξανά και ξανά μέσα από τη καρδιά μου, αν και θα είστε συνηθισμένες σε τέτοιου είδους σχόλια. Θα επιχειρήσω κι εγώ να οργανώσω τη δική μας σελίδα σαν τη δική σας και εύχομαι κάποτε, κάπου, κάπως να υπάρξει η δυνατότητα να σας γνωρίσω από κοντά. Νηπιαγωγοί σαν και εσάς συναδέρφισσες καταξιώνουν το κύρος μας στο χώρο!Καλή συνέχεια στο έργο σας και καλή δύναμη!