Βίντεο για το 7ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας. Δημιουργίες μαθητών στο μάθημα των Εικαστικών με χρήση της «ζωγραφικής» των windows με θέμα Μοτίβο – ρυθμός με βάση το όνομα (γράμματα και λέξεις ως σχήμα,)
Συντονιστές καθηγητές διαθεματικού πρότζεκτ:
Ζωγάκης Γιάννης(ΠΕ08 Εικαστικών), Γκόκης Αχιλλέας (ΠΕ19 Πληροφορικής), Ράπτη Ευτυχία (ΠΕ19, Πληροφορικής)

Λεπτομέρειες και εικόνες έργων εδώ

Πηγή: Συμμετοχή στο 7ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας » Εικαστικά στο Πρότυπο Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής