Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για το Γαλλόφωνο έργο eTwinning: “Le monde des jeunes”

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές της τάξης των Γαλλικών του Α1 και Α3, οι οποίοι κατά την διάρκεια της σχ. χρονιάς 2015-16 υλοποίησαν υπό την επίβλεψη της καθηγήτριας Γαλλικών Χαρτζάβαλου Ελένης το Γαλλόφωνο έργο eTwinning με τίτλο: “Le monde des jeunes” και βραβεύτηκαν με την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας από την ΕΥΥ.

Η αξιολόγηση της Εθνικής Υπηρεσίας eTwinning:

Συγχαρητήρια για την εθνική ετικέτα ποιότητας! Πολύ καλή προσπάθεια υλοποίησης ενός eTwinning έργου. Θετικά στοιχεία αποτελούν: η θεματολογία του έργου και η καλή ανάπτυξη και προσέγγιση του, η ενεργή συμμετοχή των μαθητών στις δραστηριότητες του έργου καθώς και στην επικοινωνία μέσω των forums με τους συμμαθητές-συνεργάτες. Καλή συνέχεια στο δημιουργικό σας έργο! Με εκτίμηση, η ΕΥΥ της δράσης eTwinning All the best.

QL_ELEVE_LMJ

Η υπεύθυνη του έργου: Ελένη Χαρτζάβαλου