Επιλογή προσφοράς εκδρομής Β΄τάξης στην Αθήνα

ΠΡΑΞΗ 3η

Σήμερα Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2019 στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Γυμνασίου Νάξου συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε με την υπ’ αριθ. 2/7-10-2019 πράξη του Διευθυντή με θέμα: «Αξιολόγηση και επιλογή προσφορών για τη διοργάνωση της εκπαιδευτικής επίσκεψης στα πλαίσια υλοποίησης προγράμματος επισκέψεων στη Βουλή των Ελλώνων, στην Αθήνα».

Η επιτροπή αποτελούμενη απο τον Διευθυντή ως πρόεδρο, δύο εκπροσώπους  του συλλόγου εκπαιδευτικών του σχολείου εκ των οποίων ο ένας είναι αρχηγός και ο άλλος συνοδός της εκδρομής, τον πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και  προέδρους των 5μελών μαθητικών συμβουλίων της Β΄τάξης, έκανε δεκτή τη προσφορά από το ταξιδιωτικό γραφείο “Happy day Travel”,  κατόπιν εξέτασης των κάτωθι προσφορών.

1. Happy days TRAVEL
  2. Zafiris tours
  3. Globetrotter Travel
  4. Mattheostours TRAVEL& TOURISM AGENCY

Και αφού έλαβε υπόψη της

1. την προκήρυξη της εκδρομής
  2. το αναλυτικό πρόγραμμα και
  3. την υπ’ αριθμ. ΥΑ 33120/ΓΔ4/28‐02‐2017, εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας (ΦΕΚ 681/Β/06-03-2017)

κατέληξε στην προσφορά του γραφείου Happy days travel, ως πλέον συμφέρουσα από αυτές που ανταποκρίνονται στην προκήρυξη.  Δικαίωμα ένστασης εντός  τριών (3) ημερών από την κοινοποίηση του παρόντος πρακτικού (ηλεκτρονικά στη διεύθυνση:mail@1gym-naxou.kyk.sch.gr).

Όλες οι προσφορές έχουν αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.

Ο   Δ Ι Ε Υ Θ Υ Ν Τ Η Σ

ΦΟΥΤΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ