Αρχική » Συνεργασίες » European School Radio » Η εκπομπή ΓΚΟΛ ΣΤΗ ΒΙΑ κάθε Τρίτη και Παρασκευή από το European Shool Radio

Η εκπομπή ΓΚΟΛ ΣΤΗ ΒΙΑ κάθε Τρίτη και Παρασκευή από το European Shool Radio

Αγαπητοί φίλοι του ραδιοφώνου,

Το European School Radio είναι ένα ζωντανό μέσο, μια καινοτόμος δράση, που δημιουργήθηκε και λειτουργεί από τις μαθητικές κοινότητες με την υποστήριξη των εκπαιδευτικών τους, τη συμμετοχή γονέων που θέλουν εθελοντικά να προσφέρουν ένα οποιοδήποτε ενισχυμένο μέσο στην νέα γενιά και φυσικά με τη συμμετοχή μαθητών και μαθητριών των σχολείων όλης της χώρας.

Είμαστε στον αέρα-European School Radio! from kidsweb.gr on Vimeo.

Το ανανεωμένο European Shool Radio έκλεισε δύο μήνες ζωής, γιορτάζει και μας προσκαλεί όλους σε νέες παραγωγές σε συνεργασία με την Εκπαιδευτική Τηλεόραση για να βάλουμε ΓΚΟΛ ΣΤΗ ΒΙΑ.

Ακούστε την εκπομπή ΓΚΟΛ ΣΤΗ ΒΙΑ κάθε Τρίτη και Παρασκευή στις 5:00μμ από το European Shool Radio με τις παραγωγές της Εκπαιδευτικής Τηλεόρασης και τις δικές σας συμμετοχές στη δράση.

Δείτε εδώ το πλήρες Πρόγραμμα, τις ζώνες και τα μουσικά είδη του European Shool Radio.