αανακοινωσηΑγαπητοί γονείς,

Προς επίτευξη της ασφαλούς και αποτελεσματικής λειτουργίας του σχολείου, παρακαλούμε προσέξτε τα παρακάτω:

Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Το ωρολόγιο πρόγραμμα για την τρέχουσα εβδομάδα (19-23 Σεπτεμβρίου 2016) θα ολοκληρώνεται στις 13.15 καθημερινά για όλες τις τάξεις και τα τμήματα.

Λειτουργία Ολοήμερου Προγράμματος oloimero

Το Ολοήμερο Πρόγραμμα θα λειτουργεί για την τρέχουσα εβδομάδα (19-23 Σεπτεμβρίου 2016) μόνο για τους μαθητές/τριες της Α΄Δημοτικού, οι οποίοι ανέρχονται στους 24, χωρίς τα αδέλφια τους, τα οποία ανέρχονται στα 8. Η  ώρα αποχώρησης των μαθητών/τριών  είναι στις 15.00 ανεξάρτητα με ό,τι είχε δηλωθεί στην αρχική δήλωση που έγινε τον Ιούνιο, λόγω ελλείψεων σε εκπαιδευτικό προσωπικό.  Τραπεζοκόμος είναι η κ. Λιάνου Ελένη, κατόπιν συμφωνίας με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων. Μεριμνήστε για το φαγητό και τα προσωπικά αντικείμενα  των παιδιών σας κατά την παραμονή τους στο Ολοήμερο.

Ενδεχόμενα αιτήματα εκπρόθεσμων εγγραφών υποβάλλονται στη  Διευθύντρια του σχολείου, η αποδοχή των οποίων ωστόσο απαιτεί την έγκριση του Δ/ντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας. Διαβάστε όλο το άρθρο »