ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ – ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΣΙΤΙΣΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΓΡΙΠΗ 2021-2022

ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΕΙΣΜΟΥ – ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΩΝ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΕΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022 .

ΠΡΟΣΟΧΗ ! ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΛΗΡΗΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ( ΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ) , ΟΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ .

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ 2021-2022

Λήψη αρχείου

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΑΙΘ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΟΔΥ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-2022

Λήψη αρχείου

Ο ΝΕΟΣ ΝΟΜΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ covid-19 ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ . ΑΦΟΡΑ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ-ΜΑΘΗΤΩΝ-ΓΟΝΕΩΝ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ

ΝΕΩΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ 14/09/2021 ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΝ 6 ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ Α`,Β`,Γ`,Δ` ΚΑΙ Ε` ΤΑΞΕΙΣ . Η ΣΤ` ΤΑΞΗ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΟΗΜΕΡΟ .

ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΜΕΡΙΜΝΑ