ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣΑγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σας γνωστοποιούμε ότι ένας μαθητής από τη σχολική μας κοινότητα (9ο Δ. Σχ. Αμαρουσίου και 9ο & 11ο Νηπιαγωγεία Αμαρουσίου) αντιμετωπίζει σοβαρότατο πρόβλημα υγείας και οι γονείς του έχουν ανάγκη από οικονομική ενίσχυση.
Για τον σκοπό αυτό, ο Σύλλογος Διδασκόντων σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων αποφάσισαν να συνδράμουν μέσω της συγκέντρωσης χρημάτων προς ενίσχυση της οικογένειας.
Τα χρήματα θα συγκεντρωθούν από την Τρίτη 24 Νοεμβρίου 2015 έως και την Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2015  στο γραφείο της Διευθύντριας του σχολείου.

Όποιος επιθυμεί περισσότερες πληροφορίες, μπορεί να απευθυνθεί στη Διεύθυνση του σχολείου.       Σας καλούμε να στηρίξετε την προσπάθειά μας αυτή.

Η Διευθύντρια του σχολείου                                                                  Οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων

Οι Προϊσταμένες των νηπιαγωγείων