Αγαπητοί γονείς,

Ευχόμαστε σε εσάς και στους/στις μαθητές-τριες καλή σχολική χρονιά με υγεία και πρόοδο!

Εν αναμονή σχετικών οδηγιών από το Υπουργείο Παιδείας, σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 08.30.  Οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 8.15΄.  Μετά το πέρας της τελετής οι μαθητές θα μεταβούν στις τάξεις τους, όπου θα τους υποδεχτούν οι εκπαιδευτικοί και θα παραλάβουν μέρος των διδακτικών βιβλίων. Οι γονείς θα παραμείνουν στον χώρο του προαυλίου για ενημέρωση από τον Δ/ντή για τη λειτουργία του σχολείου τη νέα σχολική χρονιά. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 09.40΄.

ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΑΞΕΩΝ 2022-2023

Α΄ Τάξη: Κουνάδη Όλγα

Β ΄ Τάξη: Παλούκου Γεωργία

Γ΄ Τάξη: Αναγνωπούλου Ακριβή

Δ΄ Τάξη: Μπαρζού Αναστασία

Ε΄ Τάξη: Μαυρομιχάλης Κων/νος

ΣΤ΄ Τάξη: Πανούτσου Ουρανία

Για το πρωτόκολλο λειτουργίας του σχολείου σχετικά με τον COVID αναμένουμε οδηγίες από το Υ.ΠΑΙ.Θ. οπότε και θα σας ενημερώσουμε με νέα ανακοίνωση.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ