ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023 – 2024

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 Αναπληρώτρια δ/ντή & Παιδαγωγική Σύμβουλος Μέντορας- Β΄ Τάξη)
  3. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Δ΄ Τάξη & Υπεύθυνη Σχολικής Βιβλιοθήκης)
  4. Παλούκου Γεωργία (ΠΕ 70 Ενδοσχολική Συντονίστρια- ΣΤ΄ Τάξη)
  5. Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  6. Σπανού Παναγιώτα (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
  7. Τζάλα Ευανθία (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη) – Μετακινήθηκε με απόφαση του ΠΥΣΠΕ σε άλλη σχολική μονάδα.
  8. Θεοδοσοπούλου Μεταξία (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  9. Μηλούση Αθανσία (ΠΕ 70 – Υπεύθυνη Ολοήμερου)
  10. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών – ΠΕ06 )
  11. Ποτού Μαίρη (Φυσικής Αγωγής- ΠΕ 11).
  12. Ντάλλα Μιρέλα (ΤΠΕ-ΠΕ 86).
  13. Αδαμοπούλου Πανωραία (Γαλλικών- ΠΕ 05).
  14. Ζήκου Νικολία (Μουσικής – ΠΕ 79.01).
  15. Καμπουρίδου Άννα (Εικαστικών – ΠΕ 08).
  16. Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01).
  17. Αγαλιανός Νικόλαος (ΠΕ 70 ΕΑΕ – Παράλληλη στήριξη).
  18. Παπασπυροπούλου Θεώνη – (ΠΕ 70 – Ολοήμερο Πρόγραμμα) – Μετακινήθηκε με απόφαση του ΠΥΣΠΕ σε άλλη σχολική μονάδα.

Ε.E.Π (μέλη Ε.Δ.Υ)

  1. Ζάρλα Ανθή (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Καραζουρνιά Βασιλική (ΠΕ 30 – Κοινωνική Λειτουργός).

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)
  2. Σχοινά Στάμω (Καθαρίστρια)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022 – 2023

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 αναπληρώτρια δ/ντή- Δ΄ Τάξη)
  3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
  6. Παλούκου Γεωργία  (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
  7.  Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
  8. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών – ΠΕ06 Υπεύθυνη Σχολικής Βιβλιοθήκης).
  9. Ποτού Μαίρη (Φυσικής Αγωγής- ΠΕ 11).
  10. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86).
  11. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05).
  12. Αναγνωστόπουλος Ιωάννης (Μουσικής – ΠΕ79.01).
  13. Σταυλιώτης Χαράλαμπος (Εικαστικών – ΠΕ 08).
  14. Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01).
  15. Κεπενού Ιουλία (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη).
  16. Πετροπούλου Κων/να – (ΠΕ 70 – Ολοήμερο Πρόγραμμα).
  17. Γεωργακοπούλου Μαρία (ΠΕ 70 – Παράλληλη Στήριξη).

Ε.E.Π (μέλη Ε.Δ.Υ)

  1. Μακρή Βικτωρία (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Σιακαμπένη Αργυρώ (ΠΕ 30 – Κοινωνική Λειτουργός)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021 – 2022

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – Δ΄ Τάξη)
  3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
  4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  6. Παλούκου Γεωργία  (ΠΕ 70 – Α΄Τάξη)
  7.  Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
  8. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών ΠΕ – 06)
  9. Ποτού Μαίρη (Φυσικής Αγωγής-ΠΕ 11)
  10. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86)
  11. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05)
  12. Σαββοπούλου Μαρία (Μουσικής – ΠΕ79.01)
  13. Τσιμπλίδου Εμορφίλη (Εικαστικών – ΠΕ 08)
  14. Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01)
  15. Γιωτοπούλου Αγγελική (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη)

Ε.E.Π (μέλη Ε.Δ.Υ)

  1. Μακρή Βικτωρία (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Διονυσοπούλου Νικολέτα (ΠΕ 30 – Κοινωνικός Λειτουργός)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020 – 2021

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
  4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
  6. Δημακόπουλος Δημήτρης (ΠΕ 70 – Δ΄Τάξη)
  7.  Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
  8. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών ΠΕ – 06)
  9. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86)
  10. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05)
  11. Γκρίλλα Μαρία (Φυσικής Αγωγής-ΠΕ 11)
  12. Σαββοπούλου Μαρία (Μουσικής – ΠΕ79.01)
  13. Ιωαννίδης Παναγιώτης (Εικαστικών – ΠΕ 08)
  14. Αλεξανδροπούλου Μαρία (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01)
  15. Γιωτοπούλου Αγγελική (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη)

Ε.Δ.Ε.Α.Υ

  1. Σκληβανιώτη Ασπασία – Θεοδώρα (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Τσολάκη Σοφία (ΠΕ 30 – Κοινωνική Λειτουργός)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας).

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019 – 2020

Εκπαιδευτικοί

    1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
    2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
    3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
    4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Δ΄ Τάξη)
    5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
    6. Παλούκου Γεωργία (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
    7.  Γεωργίου Νατάσα (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
    8. Τζαμάκου Αικατερίνη (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
    9. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών ΠΕ – 06)
    10. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86)
    11. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05)
    12. Παπαγιαννόπουλος Χρήστος (Φυσικής Αγωγής-ΠΕ 11)
    13. Παπαδοπούλου Ελένη (Μουσικής – ΠΕ79.01)
    14. Μενούνου Ευαγγελία (Εικαστικών – ΠΕ 08)
    15. Αλεξανδροπούλου Μαρία (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01)
    16. Γκότση Κων/να (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018 – 2019

Εκπαιδευτικοί

    1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
    2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
    3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
    4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
    5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
    6. Παλούκου Γεωργία (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
    7. Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Δ΄ Τάξη)
    8. Λαρδά Ευφημία (ΠΕ 70 – Δ΄Τάξη)
    9. Σκαρδανά Παρασκευή (ΠΕ – 06)
    10. Οικονόμου Χριστίνα (ΠΕ 86)
    11. Πουλή Ιωάννα (ΠΕ 05)
    12. Τζάρας Πανταζής (ΠΕ 11)
    13. Παπαδοπούλου Ελένη (Μουσικής – ΠΕ79)
    14. Παπαμιχαήλ Αγγελική (ΠΕ 08)
    15. Λάζου Κλεφ (Θεατρικής Αγωγής)
    16. Παναγοπούλου Βασιλική (ΠΕ 70.50 – Παράλληλη Στήριξη)

Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017 – 2018

Εκπαιδευτικοί

    1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
    2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη – Αναπληρώτρια Δ/ντή)
    3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
    4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
    5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
    6. Παλούκου Γεωργία (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
    7. Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Δ΄ Τάξη)
    8. Γουβέλη Κων/να (ΠΕ 11) – αντικαταστάθηκε
    9. Κοκολιού Μαρία (ΠΕ 06)
    10. Αριστάρχου Αντώνης (ΠΕ 16)
    11. Παπαδοπούλου Ακριβή (ΠΕ 86)
    12. Σπηλιοπούλου Ιωάννα (ΠΕ 05)
    13. Κουστένη Αγγελική (ΠΕ 91,01)
    14. Λάζου Κλεφ (ΠΕ 91,01)
    15. Παπαμιχαήλ Αγγελική (ΠΕ 08)
    16. Τζάρας Πανταζής (ΠΕ 11)
    17. Θεοφιλάτου Χριστίνα (ΠΕ 70)
    18. Νικολακοπούλου Νικολίτσα (ΠΕ 70)

Βοηθητικό προσωπικό

  1. Δημόπουλος Δημήτρης (Επιστάτης)
  2. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)