ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ  2022 – 2023

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 αναπληρώτρια δ/ντή- Δ΄ Τάξη)
  3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
  6. Παλούκου Γεωργία  (ΠΕ 70 – Β΄Τάξη)
  7.  Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
  8. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών – ΠΕ06 Υπεύθυνη Σχολικής Βιβλιοθήκης)
  9. Ποτού Μαίρη (Φυσικής Αγωγής- ΠΕ 11)
  10. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86)
  11. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05)
  12. Αναγνωστόπουλος Ιωάννης (Μουσικής – ΠΕ89.01)
  13. Σταυλιώτης Χαράλαμπος (Εικαστικών – ΠΕ 08)
  14. Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01)
  15. Κεπενού Ιουλία (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη)
  16. Πετροπούλου Κων/να – (ΠΕ 70 – Ολοήμερο Πρόγραμμα)

Ε.E.Π (μέλη Ε.Δ.Υ)

  1. Μακρή Βικτωρία (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Σιακαμπένη Αργυρώ (ΠΕ 30 – Κοινωνική Λειτουργός)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ  2021 – 2022

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – Δ΄ Τάξη)
  3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
  4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  6. Παλούκου Γεωργία  (ΠΕ 70 – Α΄Τάξη)
  7.  Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
  8. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών ΠΕ – 06)
  9. Ποτού Μαίρη (Φυσικής Αγωγής-ΠΕ 11)
  10. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86)
  11. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05)
  12. Σαββοπούλου Μαρία (Μουσικής – ΠΕ89.01)
  13. Τσιμπλίδου Εμορφίλη (Εικαστικών – ΠΕ 08)
  14. Αλεβιζοπούλου Αφροδίτη (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01)
  15. Γιωτοπούλου Αγγελική (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη)

Ε.E.Π (μέλη Ε.Δ.Υ)

  1. Μακρή Βικτωρία (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Διονυσοπούλου Νικολέτα (ΠΕ 30 – Κοινωνικός Λειτουργός)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ  2020 – 2021

Εκπαιδευτικοί

  1. Σχωρτσανίτης Βασίλειος (ΠΕ 70 – Δ/ντής)
  2. Μπαρζού Αναστασία (ΠΕ 70 – Γ΄ Τάξη)
  3. Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος (ΠΕ 70 – ΣΤ΄ Τάξη)
  4. Αναγνωπούλου Ακριβή (ΠΕ 70 – Ε΄ Τάξη)
  5. Κουνάδη Όλγα (ΠΕ 70 – Β΄ Τάξη)
  6. Δημακόπουλος Δημήτρης (ΠΕ 70 – Δ΄Τάξη)
  7.  Πανούτσου Ουρανία (ΠΕ 70 – Α΄ Τάξη)
  8. Σκαρδανά Παρασκευή (Αγγλικών ΠΕ – 06)
  9. Οικονόμου Χριστίνα (ΤΠΕ-ΠΕ 86)
  10. Γιαλελή Ελένη (Γαλλικών- ΠΕ 05)
  11. Γκρίλλα Μαρία (Φυσικής Αγωγής-ΠΕ 11)
  12. Σαββοπούλου Μαρία (Μουσικής – ΠΕ89.01)
  13. Ιωαννίδης Παναγιώτης (Εικαστικών – ΠΕ 08)
  14. Αλεξανδροπούλου Μαρία (Θεατρικής Αγωγής- ΠΕ 91.01)
  15. Γιωτοπούλου Αγγελική (ΠΕ 70 – Παράλληλη στήριξη)

Ε.Δ.Ε.Α.Υ

  1. Σκληβανιώτη Ασπασία – Θεοδώρα (ΠΕ 23 – Ψυχολόγος).
  2. Τσολάκη Σοφία (ΠΕ 30 – Κοινωνική Λειτουργός)

Διοικητικό – Βοηθητικό προσωπικό

  1. Αντωνοπούλου Παναγιώτα (Καθαρίστρια)
  2. Πανούση Αθανασία (Σχολικός Φύλακας)