Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Α3 |
|||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
08:15-09:00 | 08:30 – 09:10 | 1η | ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Βιολογία-(Α3) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Α3) | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά μέσοι-(Α3_Γαλλ) | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Α3) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Οικιακή Οικονομία-(Α3β), |
ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Α3α) | |||||||
09:05-09:50 | 09:20 – 10:00 | 2η | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά μέσοι-(Α3_Γαλλ) | ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Α3) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Α3) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Α3) |
10:00-10:45 | 10:10 -10:50 | 3η | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Α3) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Α3) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Α3) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Α3) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Οικιακή Οικονομία-(Α3β), |
ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Α3α) | |||||||
10:55-11:40 | 11:00 – 11:40 | 4η | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Α3) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Α3) | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Α3α), | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά μέσοι-(Α3_Αγγ) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Α3) |
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Α3β) | |||||||
11:50-12:35 | 11:50-12:30 | 5η | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Α3) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά μέσοι-(Α3_Αγγ) | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Α3) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Α3) | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Α3β), |
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Α3α) | |||||||
12:40-13:25 | 12:40-13:20 | 6η | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Α3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Α3) | ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Α3) |
ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Α3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Α3) |
13:30-14:10 | 13:30- 14:10 | 7η | ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Α3) |
ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Α3) | ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Α3) |
Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Β1 |
|||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
08:15-09:00 | 08:30- 09:10 | 1η | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Β1) | ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ) | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Β1) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Β1) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Φυσική-(Β1) |
09:05-09:50 | 09:20- 10:00 | 2η | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Β1) | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Β1α), | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Β1) | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Β1β), | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Β1) |
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Β1β) | ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Β1α) | ||||||
10:00-10:45 | 10:10- 10:50 | 3η | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Β1) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β1) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Βιολογία-(Β1) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Χημεία-(Β1) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Β1_Αγγ) |
10:55-11:40 | 11:00- 11:40 | 4η | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Φυσική-(Β1) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Β1) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Β1) | ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Β1) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Β1) |
11:50-12:35 | 11:50 – 12:30 | 5η | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Β1) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Β1) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-Γερμανικά μέσοι-(Β1_Γερμ) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β1) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Β1) |
12:40-13:25 | 12:40 -13:20 | 6η | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Β1_Αγγ) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Β1) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β1) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Β1) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β1) |
13:30-14:10 | 13:30 -14:10 | 7η | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-Γερμανικά μέσοι-(Β1_Γερμ) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Β1 | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Β1) |
Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Β2 |
|||||||||||||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||||||||||||
08:15-09:00 | 08:30 -09:10 | 1η | ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση -(Β2) |
ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Φυσική-(Β2) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β2) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Βιολογία-(Β2) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-Γερμανικά μέσοι-(Β2_Γερμ) | ||||||||||
09:05-09:50 | 09:20- 10:00 | 2η | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Β2) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Β2) | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Β2) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β2) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Β2_Αγγ) | ||||||||||
10:00-10:45 | 10:10-10:50 | 3η |
|
ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Β2_Αγγ) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Β2) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Φυσική-(Β2) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β2) | ||||||||||
10:55-11:40 | 11:00 -11:40 | 4η | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Β2) | ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Β2) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Β2) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Β2) | ||||||||||
11:50-12:35 | 11:50 -12:30 | 5η | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β2) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Β2) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Χημεία-(Β2) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Β2) | ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση -(Β2) |
||||||||||
12:40-13:25 | 12:40 -13:20 | 6η | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Β2) | ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Β2) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-Γερμανικά μέσοι-(Β2_Γερμ) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Β2) | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Β2β), | ||||||||||
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Β2α) | |||||||||||||||||
13:30-14:10 | 13:30 -14:10 | 7η | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Β2) | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Β2 | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Β2) |
Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Β3 |
|||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
08:15-09:00 | 08:30 -09:10 | 1η | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Β3) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Β3) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Β3) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β3) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Β3_Αγγ) |
09:05-09:50 | 09:20 -10:00 | 2η | ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση -(Β3) |
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Βιολογία-(Β3) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β3) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Γεωλογία – Γεωγραφία-(Β3) | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Β3) |
10:00-10:45 | 10:10 -10:50 | 3η | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Φυσική-(Β3) | ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά μέσοι-(Β3_Γαλλ) | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Β3β), | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Β3) |
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Β3α) | |||||||
10:55-11:40 | 11:00 -11:40 | 4η | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Β3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Β3) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Φυσική-(Β3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Β3) | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β3) |
11:50-12:35 | 11:50 -12:30 | 5η | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά μέσοι-(Β3_Γαλλ) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Β3) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Β3) | ΚΩΣΤΑ ΤΟΥΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Β3) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Β3) |
12:40-13:25 | 12:40 -13:20 | 6η | ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ-Μαθηματικά-(Β3) | ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-Ιστορία-(Β3) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Χημεία-(Β3) | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Β3) | ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση -(Β3) |
13:30-14:10 | 13:30 -14:10 | 7η | ΚΑΜΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-Πληροφορική-(Β3α), | ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Β3) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Β3_Αγγ) | ||
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ-Τεχνολογία-(Β3β) |
Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Γ1 |
|||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
08:15-09:00 | 08:30 -09:10 | 1η | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά προχωρημένοι-(Γ1_Γαλλ) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Γ1_Αγγ) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Γ1) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ1) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Γ1) |
09:05-09:50 | 09:20 -10:00 | 2η | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Γ1) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ1) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Γ1) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Γ1) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Γ1) |
10:00-10:45 | 10:10 -10:50 | 3η | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ1) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ1) | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Γ1) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Γ1) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ1) |
10:55-11:40 | 11:00 -11:40 | 4η | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Γ1) | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-Πληροφορική-(Γ1α), | ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΩ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Γ1) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ1) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ1) |
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Τεχνολογία-(Γ1β) | |||||||
11:50-12:35 | 11:50 -12:30 | 5η | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Γ1_Αγγ) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Ιστορία-(Γ1) | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά προχωρημένοι-(Γ1_Γαλλ) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Ιστορία-(Γ1) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Χημεία-(Γ1) |
12:40-13:25 | 12:40 -13:20 | 6η | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Γ1) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Γ1) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Γ1) | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-Πληροφορική-(Γ1β), | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Γ1) |
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Τεχνολογία-(Γ1α) | |||||||
13:30-14:10 | 13:30 – 4:10 | 7η | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Γ1) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Γ1) | ΤΣΙΟΥΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Βιολογία-(Γ1) |
Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Γ2 |
|||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||
08:15-09:00 | 08:30 -09:10 | 1η | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ2) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Γ2) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ2) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Ιστορία-(Γ2) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Γ2) |
09:05-09:50 | 09:20-10:00 | 2η | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Γ2) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Γ2) | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Γ2) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Γ2) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Γ2) |
10:00-10:45 | 10:10 -10:50 | 3η | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Γ2_Αγγ) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Γ2) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ2) | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ2) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Χημεία-(Γ2) |
10:55-11:40 | 11:00 -11:40 | 4η | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά -(Γ23_Γαλλ), | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Γ2) | ΝΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-Γαλλικά -(Γ23_Γαλλ), | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Ιστορία-(Γ2) | ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΩ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Γ2) |
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚ-Γερμανικά -(Γ23_Γερμ) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚ-Γερμανικά -(Γ23_Γερμ) | ||||||
11:50-12:35 | 11:50 -12:30 | 5η | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Γ2) | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-Πληροφορική-(Γ2α), | ΤΣΙΟΥΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Βιολογία-(Γ2) | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-Πληροφορική-(Γ2β), | ΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ2) |
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Τεχνολογία-(Γ2β) | ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Τεχνολογία-(Γ2α) | ||||||
12:40-13:25 | 12:40 -13:20 | 6η | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Γ2) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ2) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Γ2_Αγγ) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ2) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Γ2) |
13:30-14:10 | 13:30 -14:10 | 7η | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Γ2) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Γ2) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Γ2) |
Ωράριο κανονικής λειτουργίας | Ωράριο για την εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση |
Γ3 |
|||||||||
Ώρες | Δευτέρα | Τρίτη | Τετάρτη | Πέμπτη | Παρασκευή | ||||||
08:15-09:00 | 08:30-09:10 | 1η | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Γ3) | ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-Μουσική-(Γ3) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Γ3) | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Γ3_Αγγ) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ3) | ||||
09:05-09:50 | 09:20-10:00 | 2η | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Γλωσσική Διδασκαλία-(Γ3) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ3) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Ιστορία-(Γ3) | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ3) | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Γ3) | ||||
10:00-10:45 | 10:10-10:50 | 3η | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Γ3) | ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΩ-Εργαστήρια Δεξιοτήτων-(Γ3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ3) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Γ3) | ||||
10:55-11:40 | 11:00 -11:40 | 4η |
|
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Γ3) |
|
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-Πληροφορική-(Γ3β), | ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ-Αγγλικά προχωρημένοι-(Γ3_Αγγ) | ||||
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Τεχνολογία-(Γ3α) | |||||||||||
11:50-12:35 | 11:50-12:30 | 5η | ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΘΩΜΑΙΣ-Φυσική Αγωγή-(Γ3) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Νεοελληνική Λογοτεχνία-(Γ3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Θρησκευτικά-(Γ3) | ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Αρχαία Ελληνικά Κείμενα από μετάφραση-(Γ3) | ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα-(Γ3) | ||||
12:40-13:25 | 12:40-13:20 | 6η | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Γ3) | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-Πληροφορική-(Γ3α), | ΤΣΙΟΥΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Βιολογία-(Γ3) | ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-Ιστορία-(Γ3) | ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-Χημεία-(Γ3) | ||||
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Τεχνολογία-(Γ3β) | |||||||||||
13:30-14:10 | 13:30-14:10 | 7η | ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΣΑΛΩΜΗ-Μαθηματικά-(Γ3) | ΔΟΓΓΑ ΖΩΗ-Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή-(Γ3) | ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-Φυσική-(Γ3) |