ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ Μ.Σ.Χ

281227610 1372574533155716 5401827372512009919 n
Μετά από αμέτρητες ώρες δουλειάς και μάθησης, εκπαιδευτικών και παιδιών, σε μια δύσκολη, με πολλές αντιξοότητες χρονιά, είχαμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε ένα γεμάτο μουσικό και θεατρικό τετραήμερο στο Ομήρειο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Χίου και στο Περιβόλι στον Κάμπο και να διαπιστώσουμε, για μία ακόμη φορά, πόσο σπουδαία πράγματα συμβαίνουν στο Μουσικό Σχολείο της Χίου.
 Ως Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους τους εκπαιδευτικούς και τα παιδιά γι’ αυτές τις μοναδικές στιγμές που μας πρόσφεραν!
Επίσης όλους τους συντελεστές, και τους ανθρώπους στους χώρους που μας φιλοξένησαν, καθώς και όλους εσάς που μας τιμήσατε και μας βοηθήσατε με την παρουσία σας.
Να έχετε υγεία, χαρά και πρόοδο στα σπιτικά σας!
Καλή αντάμωση ξανά!