Μαθητική συναυλία

κυριακήςΑγαπητοί γονείς/κηδεμόνες

Με μεγάλη χαρά σας προσκαλούμε την Κυριακή 10 Απριλίου 2022 στην μαθητική συναυλία που διοργανώνει το Μουσικό Σχολείο Χίου, στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου στις 11.00 πμ.

Στην συναυλία θα συμμετέχουν μαθητές από διαφορετικές τάξεις του σχολείου σε ποικιλία οργάνων, καθώς και το σύνολο Οθωμανικής Μουσικής.

Η συναυλία αυτή έχει ως στόχο να προσφέρει την ευκαιρία στα παιδιά αφενός να μοιραστούν την μουσική τους εξέλιξη και αφετέρου  να εξοικειωθούν με την έκθεση στην σκηνή σε ένα φιλικό και γνώριμο περιβάλλον.

Λόγω των έκτακτων υγειονομικών συνθηκών απαραίτητη προϋπόθεση για την είσοδο στην εκδήλωση είναι η υπόδειξη έγκυρου πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης ή αρνητικού rapid test ή αρνητικού self test  (ανήλικοι) και η δήλωση στην πλατφόρμα του edupass την πρόθεση φυσικής παρουσίας σας στους χώρους της σχολικής μονάδας ως επισκέπτης.

Για την ασφάλεια όλων μας , η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική.

Παρακαλούμε πολύ ειδοποιήστε μας για την παρουσία σας  με email στο mapiaevi@gmail.com.

Σε περίπτωση μεγάλης προσέλευσης θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.