27/9/2023 Διασκεδαστικά πειράματα μαζί με τα παιδιά!!!
Η αγαπητή συναδέλφισσα του σχολείου μας κα. Βασιλική Σπηλιοπούλου είχε την ιδέα να μας απασχολήσει ευχάριστα κάποια λεπτά από το διάλειμμα, δείχνοντάς μας ”έξυπνα” πειράματα που μπορούν να κάνουν και τα ίδια τα παιδιά στο σπίτι. Μας εξήγησε γιατί συμβαίνουν και στη συνέχεια πήραν την σκυτάλη τα παιδιά επαλαμβάνοντάς τα !!!!
ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ !!!