Τα παιδιά πάντα είναι ευαισθητοποιημένα απέναντι σε θέματα ειρήνης και πολέμου!!!Οι εικόνες που διάλεξαν και τα συνθήματα που έφτιαξαν μιλούν από μόνα τους!!Ας υπάρχει ειρήνη παντού και πάντα σε όλον τον κόσμο!!!
Με αφορμή τη γιορτή της Γυναίκας στις 8 Μαρτίου,εμπνευστήκαμε από σπουδαίες γυναικείες προσωπικότητες ανά τους αιώνες και φτιάξαμε τη βιογραφία τους,πάνω σε χαρτόκουτα δημιουργώντας ένα παζλ με τους πίνακές τους.Οι γυναίκες πάντα θα εμπνέουν!!!
Ήρθε και το Καρναβάλι,ήρθε και η Καθαρά Δευτέρα!!’Ετσι παίξαμε παιχνίδια,ρίξαμε την πινιάτα μας και φτιάξαμε μια ωραία γιρλάντα με τους χαρταετούς μας και με καρναβαλικά σημαιάκια!!Καλή Σαρακοστή!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα