Πρόσκληση δήλωσης προτίμησης για πλήρωση της θέσης Διευθυντή/ντριας στο 2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Ρόδου

6 gymnasio amarousiou

ΚΑΛΟΥΜΕ

Τους/τις εγγεγραμμένους/ες που παραμένουν, μετά την τοποθέτηση των Διευθυντών/ντριών σε σχολικές μονάδες και εργαστηριακά κέντρα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου, στον τελικό πίνακα επιλογής Διευθυντών/ντριών των σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου, οι οποίοι/ες έχουν συγκεντρώσει τουλάχιστον 37 αξιολογικές μονάδες και επιθυμούν να τοποθετηθούν στη θέση του/της Διευθυντή/ντριας του 2ου Πειραματικού Γυμνασίου Ρόδου, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης, η οποία θα αποσταλεί στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου (mail@dide.dod.sch.gr).

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορίζεται από την Τετάρτη 19-4-2023 έως και την Πέμπτη 20-4-2023 και ώρα 23:59.

1. Πλήρες κείμενο πρόσκλησης
  2. Δήλωση προτίμησης