Πρόσκληση για υποβολή νέας δήλωσης προτίμησης θέσης διευθυντριών/ντών για την πλήρωση κενών θέσεων

6 gymnasio amarousiou

Μετά την τοποθέτηση Διευθυντριών/ντών σε σχολικές μονάδες και εργαστηριακά κέντρα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου καλούνται οι εγγεγραμμένοι εκπαιδευτικοί στον κυρωμένο τελικό πίνακα επιλογής Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων της ΔΔΕ Δωδεκανήσου (ΣΧΕΤ. 1) που δεν έχουν τοποθετηθεί ως Διευθύντριες/ντες σύμφωνα με τη δήλωση προτίμησής τους να υποβάλουν νέα δήλωση με τη σειρά προτίμησης, για την τοποθέτησή τους σε θέσεις Διευθυντριών/ντών σχολικών μονάδων που δεν έχουν καλυφθεί και περιλαμβάνονται στον ακόλουθο πίνακα, με mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση gpisde@dide.dod.sch.gr , εντός αποκλειστικής προθεσμίας τριών (3) εργασίμων ημερών, ήτοι από την Τετάρτη 19-04-2023 μέχρι και την Παρασκευή 21-04- 2023 και ώρα 12:00.

Διαβάστε το πλήρες κείμενο της πρόσκλησης.