Επείγουσα αποστολή ηλεκτρονικών διευθύνσεων (email) και τηλεφώνων Γονέων-Κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς-κηδεμόνες,

Ύστερα από ενημέρωση που είχαμε από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (ΠΔΕ) θα πρέπει να καταχωρηθούν άμεσα στο myschool** οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις  email  των γονέων – κηδεμόνων και να επικαιροποιηθούν τα τηλέφωνα επικοινωνίας τους.

Στα πλαίσια αυτά σας παρακαλούμε να συμπληρώσετε όλοι την σχετική φόρμα που θα βρείτε εδώ

Συμπληρώστε όλοι τη φόρμα είτε έχετε στο παρελθόν δώσει τα ζητούμενα στοιχεία (για επικαιροποίηση) είτε όχι (ακόμη και οι γονείς που ανταποκριθηκαν άμεσα στο πρώτο μήνυμα και έστειλαν τα στοιχεία τους στο email του σχολείου).

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση επικοινωνήστε με την διευθύντρια κα. Παπαναγιώτου στο τηλέφωνο 6945261029.

**Το myschool είναι ένα ενιαίο πληροφοριακό σύστημα με στόχο τη μηχανογραφική υποστήριξη των σχολικών μονάδων και των διοικητικών δομών της εκπαίδευσης στην Ελληνική επικράτεια.