Αρχείο για "9 Φεβρουαρίου 2015"

Προκήρυξη θέσης εθελοντή τροχονόμου

sxolikos_troxonomos_aftodioikisi

Λόγω της παραίτησης της σχολικής τροχονόμου κ. Κορέλλα Σοφίας για προσωπικούς λόγους, η οποία έγινε δεκτή από τη Διευθύντρια του σχολείου, προκηρύσσεται εκ νέου η πλήρωση της θέσης εθελοντή τροχονόμου. Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ. Ευχαριστούμε την κ. Κορέλλα Σοφία για την άριστη συνεργασία που είχαμε τον ενάμιση χρόνο που κατείχε τη θέση της σχολικής τροχονόμου και της ευχόμαστε να είναι πάντα καλά.

Συγκέντρωση αποκριάτικων στολών για τον Σύλλογο “Ελπίδα”

im1

Το σχολείο μας ενόψει της Αποκριάς, θέλοντας να χαρίσει χαρά και σε άλλα παιδιά, ανέλαβε την πρωτοβουλία να συγκεντρώσει αποκριάτικες στολές, για να  τις προσφέρει στον Σύλλογο φίλων παιδιών με καρκίνο “Έλπίδα”. Όποιος λοιπόν,  από εσάς έχει αποκριάτικες στολές, που βρίσκονται σε καλή κατάσταση και δεν τις χρειάζεται, ας τις φέρει στο σχολείο. Υπεύθυνη για τη συγκέντρωση των στολών είναι η  Διευθύντρια του σχολείου κ. Μαρία Βαστάκη και για την παράδοσή τους στον Σύλλογο  η κ. Νούλια Μαρία (μητέρα μαθητών).  Η συγκέντρωση των στολών θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου 2015.

Ετικέτες: ,